Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

HENAN DIANYAN NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD. Fabrika turu

iyi kalite Çift şaft parçalayıcı makinesi satış için
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  En iyi fabrika biri olarak, biz 12000㎡ olan bir modern atölye, 30'dan fazla takım yatay freze makinesi, dikey freze makinesi, evrensel freze makinesi, sondaj makinesi, planya, makine yerleştirme, yüzey işleme gibi her türlü makine ile taşlama makinesi, silindirik taşlama makinesi, delme makinesi, portal freze makinesi, portal planya, dikey torna, CNC torna, CNC freze makinesi, CNC işleme merkezi, CNC sondaj makinesi, iniş Trampoline.CNC kesme makinesi vb Üretim kapasitesi yılda 1000 setleri olduğunu .

 • OEM / ODM
  Müşterilerimize OEM ve ODM hizmeti sunmak için profesyonel Ar-Ge ekibimiz var. Bu arada, teknik departmanımız sürekli olarak pazar karşılamak için yeni tasarım ve yüksek dereceli ürünler geliştirir.

 • Ar-Ge
  HENAN DIANYAN YENİ ENERJİ TEKNOLOJİSİ CO. 30 mühendislik teknisyenleri ve endüstriyel alanda 20 yıllık tecrübeye sahip profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahip olup, en iyi kalite ve yüksek stabiliteye sahip parçalayıcı makineleri sağlamaktır.

  Şirketimiz, Avrupa ve Amerika'dan ileri teknoloji ithal etmekte, aynı zamanda yüksek öğrenim ve araştırma kurumlarının iyi bilinen kurumlarıyla evlerinde çalışmaya devam etmektedir.

İletişim bilgileri
HENAN DIANYAN NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD.

Tel: 86-371-66185556

Faks: 86-371-66189996

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)